Mijn wensenlijst

Sales

Toin van der Velden

Toin van der Velden

Head of Wholesales BENELUX

toin.vandervelden@wepa.nl
Frans Jacobs

Frans Jacobs

Accountmanager België/Luxemburg

frans.jacobs@wepa.nl
Gerard Kraaijeveld

Gerard Kraaijeveld

Accountmanager Schoonmaak

gerard.kraaijeveld@wepa.nl
Dave Timmermans

Dave Timmermans

Accountmanager Horeca en Verpakkingen

dave.timmermans@wepa.nl

Patrick Klok

Accountmanager Industrie & Instellingen

patrick.klok@wepa.nl
Rob Didden

Rob Didden

Head of Sales Export South-West Europe

rob.didden@wepa.nl

Monika van Ettinger

Accountmanager Export

monika.vanettinger@wepa.nl
Rob Stevens

Rob Stevens

Business Unit Manager

rob.stevens@wepa.nl

Gerdie Liekens

Accountmanager Washroom

gerdie.liekens@wepa.nl
Monique Zweers

Monique Zweers

Accountmanager Washroom

monique.zweers@wepa.nl

Matthijs Wijnands

Accountmanager Washroom

matthijs.wijnands@wepa.nl
Mona van Dooren

Mona van Dooren

Accountmanager Washroom BeLux

mona.vandooren@wepa.nl
Elisabeth Beukers

Elisabeth Beukers

Accountmanager washroom

elisabeth.beukers@wepa.nl