Customer Service

Sandra de Laat

Sandra de Laat

Manager Customer Service

sandra.delaat@wepa.nl
Marrion Nacken

Marrion Nacken

CS medewerkster Benelux

marrion.nacken@wepa.nl
Jacqueline van Goor

Jacqueline van Goor

CS medewerkster Benelux

jacqueline.vangoor@wepa.nl
Myrian Hinssen

Myrian Hinssen

CS medewerkster Benelux

myrian.hinssen@wepa.nl
Marij Hogenboom

Marij Hogenboom

CS medewerkster Benelux

marij.hogenboom@wepa.nl
Ruud Schrijvers

Ruud Schrijvers

CS medewerker Benelux

ruud.schrijvers@wepa.nl
Ralf Peters

Ralf Peters

Customer Service Washroom

ralf.peters@wepa.nl
Wendy Friesen

Wendy Friesen

Customer Service Washroom

wendy.friesen@wepa.nl
Gertie Meijers

Gertie Meijers

CS Medewerkster IT-support

gertie.meijers@wepa.nl