Mijn wensenlijst

Customer Service

Sandra de Laat

Sandra de Laat

Manager Customer Service

sandra.delaat@wepa.nl
Marrion Nacken

Marrion Nacken

CS medewerkster Benelux

marrion.nacken@wepa.nl
Ralf Peters

Ralf Peters

CS medewerker Benelux

ralf.peters@wepa.nl

Jacqueline van Goor

CS medewerkster Benelux

jacqueline.vangoor@wepa.nl

Carmen Dümmer

CS medewerkster Benelux

carmen.duemmer@wepa.nl
Marij Hogenboom

Marij Hogenboom

CS medewerkster Export

marij.hogenboom@wepa.nl
Myrian Hinssen

Myrian Hinssen

CS medewerkster Export

myrian.hinssen@wepa.nl
Ruud Schrijvers

Ruud Schrijvers

CS medewerker Export

ruud.schrijvers@wepa.nl

Frouke Ronken

CS medewerkster Washroom

frouke.ronken@wepa.nl
Germien Geraets

Germien Geraets

Administratief medewerkster CS

germien.geraets@wepa.nl
Gerard Gubbels

Gerard Gubbels

CS medewerker Creditmanagement

gerard.gubbels@wepa.nl
Gertie Meijers

Gertie Meijers

CS Medewerkster IT-support

gertie.meijers@wepa.nl